güℓçiи єяgüℓ fαи¢ℓυb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

güℓçiи єяgüℓ fαи¢ℓυb

heR GüLçinJi heR Grup HepsiJi buRda Sen neRdesin?

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinimle ropörtaj.!

YazarMesaj
Tendy
ADMİN
ADMİN
Tendy

Ruh Hâli : gülçinimle ropörtaj.! Asik10

gülçinimle ropörtaj.! Empty
MesajKonu: gülçinimle ropörtaj.!   gülçinimle ropörtaj.! Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 10:42 pm

Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada
çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?
- Ya tabi ki düşünüyorduk. Herkesin sen ne olacaksın dedikleri zaman, zaten mikrofon olarak, her tür silindir şeklindeki eşyayı alıp şarkı söylemeye çalıştığım için böyle bir hayalim vardı yani.

Hayatınızın filmi?
- Hayatımın filmi diyemem.Zaten çok fazla film izlemeyi sevmiyorum. Eren gibi ilgim yok. Ama dans filmlerini izlemeyi daha çok seviyorum.

Grubun adı neden Hepsi?
- Daha da açarsak; hepsi akademik bale temelli dansçılar, hepsi dans ediyor, hepsi şarkı söylüyor, hepsi arkadaş, hepsi birlikte büyüdü.

YENİ YILDA NOEL ANNE OLSA NE YAPARDI:
Bütün çocukların dileklerini bilme yeteneğine sahip olmak isterdim ve bir sihirle dileklerini gerçekleştirmek isterdim
olmazsa olmazı;lipstick'leri,
En sevdigi dizi Avrupa yakası,En sevmedigi Ders İnkilap
Kola Ve Cay İÇmezmiş.patlıcan ve Bamya dısındaki herseyi yermiş..
çok dagınıkmıs kızlar onun arkasından esyalarını toplamak zorunda kalırlarmıs
Bu yogun iş temposunda kendisine Vakit ayırmayı başarıyormus
Romantik degilmiş.Pasaklı erkeklere dayanamazmıs Acaip mükemmeliyetçi oldugu için Bazen yavas hareket edebiliormus.Bir seye Daldıgı Zaman Alt dudagı SArkıyormus
Cocukken ogretmenleri Gülçin'e cubuk kraker diyorlarmıs..Çok dısa dönük bir cocuk degilmiş.İyi bir ögrenciymiş. SOn dersleri hep müzik gibi dersler olurmus ve gülçin'e hep sarkı söyletirlemiş.Biraz Büyümüüşte küçülmüş gibiymiş ve suanda konusamadıı kadar düzgün konusurmus o zamanlar
çizgi film izlemeyi Seviyormus En cok Sünger bob Cizgi filmini seviyormus.
http://gulcinergul.bosfforum.com

gülçinimle ropörtaj.!
1 sayfadaki 1 sayfası